Aktualizace údajů firmy M-AUDIO Plzeň - ZVUK - SVĚTLA - PÓDIUM - ZASTŘEŠENÁ MOBILNÍ PÓDIA - VIDEOPROJEKCE, PROGRAMMING SHOW

07.01.2013 12:24, Upravené firmy

Před chvílí proběhla změna údajů u firmy M-AUDIO Plzeň - ZVUK - SVĚTLA - PÓDIUM - ZASTŘEŠENÁ MOBILNÍ PÓDIA - VIDEOPROJEKCE, PROGRAMMING SHOW.Firma zajistila tak svou aktualizací údajů efektivnější propagaci firmy na internetu, obecně v katalogu firem, který provozujeme, ale i v internetových vyhledávačích.Změny na profilu jsou následující:

Popis firmy: Máte problémy s technickým zabezpečením akce? Zajistíme ozvučení, osvětlení, videoprojekci, zastřešené pódium. Nabídka služeb v oblasti poradenství, oprav, renovací a instalace aparatur na klíč. Otevíráte nebo vybavujete klub, diskotéku, kulturní zařízení, divadlo, open air scénu? Zajistíme nebo Vám vyrobíme adekvátní techniku na míru s plným servisem. Vaše aparatura potřebuje opravu, renovaci, dovybavení, instalaci? Obraťte se na nás a my Vám po dobu opravy můžeme zapůjčit chybějící zařízení. Našemu oboru se věnujeme už přes 25 let, tudíž můžeme nabídnout bohaté zkušenosti. Naše služby jsou v tomto oboru komplexní, veškerá technika, pódia a ground supporty jsou naším majetkem, tudíž si můžeme dovolit nabídnout vstřícnou cenu. Potřebujete poradit v oblasti zvukové a světelné techniky? Každému zájemci rádi sdělíme bližší technické a finanční podmínky.
Kategorie: Osvětlovací a ozvučovací agentury a firmy
Kontaktní informace:
  M-AUDIO Plzeň - ZVUK - SVĚTLA - PÓDIUM - ZASTŘEŠENÁ MOBILNÍ PÓDIA - VIDEOPROJEKCE, PROGRAMMING SHOW
  Ke Kukačce 21
  31205 Plzeň
  +420602420927
  m.audio@email.cz
Otevírací doba:
Kontaktní osoby:
  Jméno: Miloslav
  Telefon: +420 602 420 927
  Email: info@m-audio.cz
  Jméno: Ondřej
  Telefon: +420 777 132 625
  Email: m.audio@email.cz
Klíčová slova:
  pódium
   ozvučení
   zvuk
   osvětlení
   světla
   zastřešené pódium
   zastřešené mobilní pódium
   videoprojekce

Tyto změny se promítnou do jazykových mutacích, které podporujeme v našem firemním katalogu. Jedná se o anglický a německý překlad. Změny se zpravidla promítají do 24 hodin. Změny jsou zaznamenány i v katalogu pro celou ČR Firmy Česko. Samozřejmě změny jsou přínosné i pro internetové vyhledávače a samotný katalog firem. Firma získá lepší postavení ve vyhledávání, a tím má možnost oslovit více potenciálních zákazníků.